BankTech 2018

Ico

12 czerwca 2018 r.
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21)

 

Oficjalny hasztag: #BankTech

TwitterRelację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK

FacebookZapraszamy również do obserwowania konta Miesięcznika Finansowego BANK na którym zamieścimy relację on-line z wybranych części konferencji BankTech 2018.

Zapraszamy na konferencję „Bank Tech 2018”, która odbędzie się podczas wydarzenia Horyzonty Bankowości 2018, zorganizowanego przez „Miesięcznik Finansowy BANK” pod patronatem Związku Banków Polskich.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej szczebla strategicznego, a zwłaszcza do menedżerów odpowiedzialnych za tworzenie i realizację strategii banków w obszarze IT, marketingu i komunikacji oraz innowacji produktowych.

Powinna zainteresować prawników, odpowiedzialnych za zaplecze prawne funkcjonowania banków, fintechów i startupów. Zakres merytoryczny „Bank Tech”, został określony tak, aby przedstawić najnowsze rozwiązania technologiczne Financial Technology (FinTech) o kluczowym znaczeniu z punktu widzenia automatyzacji procesów zarządzania i funkcjonowania nowoczesnego banku w dynamicznym ekosystemie ekonomiczno-prawnym.

„Bank Tech 2018”, to nie tylko prezentacje innowacji technologicznych, ale również wymiana cennej wiedzy, opartej na doświadczeniach, wynikających zarówno z praktyki wdrożeń, jak i przeprowadzanych badań. Analizę trendów rozwoju automatyzacji procesów bankowych w środowisku Financial Technology (FinTech) i zmian regulacji prawnych w obszarach dotychczas nieuregulowanych, jak np. technologie blockchain oraz problem goldplatingu. Konferencja dotyczyć będzie obszarów, które są przedmiotem szczególnego zainteresowania branży FinTech – cyberbezpieczeństwa, inteligentnej automatyzacji (ang. Intelligent Automation), metod analitycznych big data, cloud, APIs, IoT oraz blockchain (Distributed Ledger of Transactions – DTL).

Najnowsze rozwiązania technologiczne Financial Technology (FinTech) obejmują, także Social Media, a więc komunikację i analizę danych, jako źródło wartości dodanej dla banku i klienta. Tym zagadnieniom poświęcona będzie specjalna sesja konferencji „Bank Tech”„Socialized B@nk”.

 

Konferencja BankTech jest częścią multikonferencyjnego projektu

Horyzonty Bankowości 2018

 

Pracownicy banków oraz uczelni uczestniczą w konferencji bezpłatnie.

Firmy zainteresowane udziałem w konferencji BankTech prosimy o kontakt z działem reklamy: 

reklama@wydawnictwocpb.pl

Organizatorzy

Partnerzy generalni

Partnerzy

Patroni medialni

Kontakt

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm:

Paweł Wyżkiewicz
p.wyzkiewicz@wydawnictwocpb.pl
tel. 692 388 492

Karol Mazan
k.mazan@wydawnictwocpb.pl
tel. 512 151 989

Sprawy organizacyjne:
Marta Rakowska
m.rakowska@aleBank.pl
tel. (22) 627 59 64

Kontakt dla Mediów:
Emilia Ożarowska
emilia.ozarowska@cpb.pl
tel. 22 48 68 428, tel. kom. 723 723 769

Administrator strony www:
Olga Kripiec
olga.kripiec@cpb.pl
tel. 22 48 68 400, tel. kom. 723 723 756

Centrum Prawa Bankowego i Informacji

Centrum Edukacyjno-Marketingowe
ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa 

Miejsce

Bieżące konferencje

Zakończone konferencje