IT@BANK 2020

 

 


Bądź na bieżąco z informacjami na temat IT@BANK 2020:
obserwuj profil Miesięcznika Finansowego BANK na Linkedin!


Pakiet konferencyjny zawierający m.in. listopadowe wydanie "Miesięcznika Finansowego BANK" wraz z raportem specjalnym IT@BANK - prosimy o uzupełnienie poniższych danych: adres do wysyłki.
Uwaga - liczba pakietów ograniczona!Prosimy o wybranie webinariów na które chcecie Państwo otrzymać zaproszenie:


2020-11-19 - #ITBANK – Webinarium 1
2020-11-26 - #ITBANK – Webinarium 2
2020-12-03 - #ITBANK – Webinarium 3


Wybierz, jakie informacje chcesz otrzymywać w przyszłości (np. zaproszenie na IT@BANK 2021):

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. oraz Związku Banków Polskich z siedzibą w Warszawie ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa (dalej „CPBiI” oraz „ZBP”) na podany numer telefonu i adres e-mail oraz na używanie przez CPBiI telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.):


Zaproszenia na konferencje (wysyłane nieregularnie)
Zaproszenia na szkolenia (wysyłane nieregularnie)
Newsletter 'aleBank.pl - bieżący' (wysyłany 3 x w tygodniu)
Newsletter 'aleBank.pl - cotygodniowy' (wysyłany 1 x w tygodniu)
Newsletter 'Miesięcznik Finansowy BANK' (wysyłany 1 x w miesiącu)

UWAGA: Warto zaznaczyć interesujące Panią/Pana tematy, żebyśmy mogli legalnie zaprosić na kolejne edycje tej i innych konferencji (m.in. IT@BANK, Forum Technologii Bankowych, Forum Bezpieczeństwa Banków, Forum Usług Płatniczych, Horyzonty Bankowości, Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, Forum Liderów Banków Spółdzielczych, Kongres Obsługi Gotówki).

Zgody są szczególnie istotne, abyśmy komunikowali się z Państwem z poszanowaniem zaostrzających się przepisów dot. przetwarzania danych osobowych. Szanujemy Państwa czas – w każdej chwili udzielone zgody można wycofać.

Zobacz: Szczegóły przetwarzania danych osobowych.


TakNie

Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, stanowisko, nazwa i adres instytucji, adres e-mail) partnerom generalnym konferencji IT@BANK 2020 oraz na przetwarzanie ich przez w/w podmioty w celach marketingowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania moich danych osobowych, prawie dostępu do ich treści oraz prawie ich poprawiania, a także o prawie odwołania zgody na ich przetwarzanie lub przekazywanie w każdym czasie. Odbiorcami danych mogą być również również spółki zależne od Partnerów Generalnych z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, jak i poza nim.