IT@BANK 2018

Ico

15 listopada 2018 r.
Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

 

TwitterRelację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK

Oficjalny hasztag: #ITBANK

FacebookZapraszamy również do obserwowania konta Miesięcznika Finansowego BANK na którym zamieściliśmy relację on-line z wybranych części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.

W dniu 15 listopada w warszawskim Hotelu Hilton odbędzie się kolejna edycja Konferencji IT@BANK 2018.

IT@BANK to największa i najbardziej prestiżowa konferencja środowiska informatycznego sektora bankowego w Polsce. Poruszana tematyka dotyczy technologii IT w służbie biznesu finansowego oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. Tu wskazywane są, inspirowane rozwiązaniami technologicznymi, najnowsze trendy i zastosowania dokonywane w biznesie bankowym – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jest to także dobre miejsce i okazja do bezpośrednich spotkań przedstawicieli kierownictw banków z kierownictwem firm technologicznych. W latach ubiegłych w konferencji uczestniczyło średnio około 600 osób, co świadczy o jej poziomie merytorycznym i aktualności poruszanej w jej trakcie tematyki.

Konferencję organizują Centrum Prawa Bankowego i Informacji we współpracy ze Związkiem Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych i Radą Bankowości Elektronicznej z aktywnym udziałem redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Agenda konferencji moderowana jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą członkowie zarządów polskich banków, Związku Banków Polskich oraz Forum Technologii Bankowych.

KONKURS  – IT@BANK FINTECH CHALLENGE 2.0

Podczas tegorocznej edycji konferencji Rada Programowa postanowiła, wzorem lat ubiegłych, zaprezentować w odrębnej sesji najciekawsze rozwiązania fintechów, które mogą wywrzeć wpływ na rozwój sektora finansowego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swojej działalności na forum konferencji uprzejmie prosimy o krótki (10 zdań) opis Państwa działalności. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów Rada Programowa wybierze 6 najlepszych propozycji, którym umożliwimy krótką (5-minutową) prezentację swoich rozwiązań na konferencji. Najlepiej oceniona firma będzie miała możliwość prezentacji swojej oferty na stronach Miesięcznika Finansowego BANK.

Firma powinna posiadać ofertę produktu albo usługi dla sektora finansowego lub z zakresu sektora finansowego.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 października br.
Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w Fintech Challenge 2.0 proszone są o kontakt:
Marta Rakowska, tel. 22 627 59 64, e-mail: m.rakowska@alebank.pl

Firmy zainteresowane udziałem partnerskim w IT@BANK lub wykupieniem biletów proszone są o kontakt na e-mail: reklama@wydawnictwocpb.pl
lub kontakt telefoniczny z biurem współpracy ze sponsorami.


Wzorem z lat ubiegłych konferencja była na żywo relacjonowana na portalu Twitter:

Prelegenci

Organizatorzy

Patroni Honorowi

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy generalni

Partnerzy

Patroni medialni

Kontakt

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm:

Karol Mazan
k.mazan@wydawnictwocpb.pl
tel. 512 151 989

Paweł Wyżkiewicz
p.wyzkiewicz@wydawnictwocpb.pl
tel. 692 388 492

Sprawy organizacyjne:

Marta Rakowska
m.rakowska@aleBank.pl
tel. (22) 627 59 64

Kontakt dla Mediów:

Emilia Ożarowska
emilia.ozarowska@cpb.pl
tel. 22 48 68 428, tel. kom. 723 723 769

Administrator strony www:

Olga Kripiec
olga.kripiec@cpb.pl
tel. 723 723 756

Centrum Prawa Bankowego i Informacji
Centrum Edukacyjno-Marketingowe
ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa

Miejsce

Rada programowa

Galeria zdjęć

Bieżące konferencje

Zakończone konferencje